Poradnie psychologiczne dla dzieci i młodzieży zapraszają

Szpital Babińskiego zaprasza do  korzystania ze świadczeń Poradni Psychologicznych dla dzieci i młodzieży, które oferują wsparcie dla młodych ludzi doświadczających kryzysów psychicznych

 

Dążąc do zapewnienia szerszego wsparcia dla dzieci i młodzieży z problemami psychicznymi Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie uruchomił w kwietniu trzy Poradnie Psychologiczne dla dzieci i młodzieży. W strukturze Szpitala działają od kwietnia, jako jednostki działające w ramach tzw. I poziomu referencyjnego, a więc pierwszego kontaktu młodego człowieka i rodziny z profesjonalną pomocą i wsparciem. Oferują oprócz porad diagnostycznych, sesje psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej oraz wsparcie psychospołeczne dla dzieci i rodziców lub opiekunów. W Poradniach dzieci i młodzież, a także rodzice oraz nauczyciele czy wychowawcy mogą otrzymać pomoc i wsparcie – w przypadku młodych ludzi psychologiczne, w przypadku dorosłych pomoc rozwiązywaniu pojawiających się u dzieci i młodzieży problemów.

Adresy i kontakty do Poradni psychologicznych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie :

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży Kraków-Krowodrza

  1. Mehoffera 10, rejestracja od pon. do pt. od 8.00 do 16.00, tel. 784 036 762,

e-mail: ppm2krowodrza@babinski.pl

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży Kraków-Podgórze

  1. Babińskiego 29 pawilon 5C, rejestracja pon. i wt. od 15.00 do 20.00

tel. 668-862-678,  e-mail: podgorze@babinski.pl

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Skawinie

  1. Energetyków 16, rejestracja pon. i wt. od 12.00 – 19.00 oraz śr. – pt. 7.00 – 14.00,

tel.  (12) 65-24 605, e-mail: ppm3skawina@babinski.pl

 

Więcej na ten temat

Skip to content