POMOC DLA UKRAINY – ZBIÓRKA

POMOC DLA UKRAINY – ZBIÓRKA

Przyjaciele jesteśmy z Wami!

Od 2006 r. do czasu pandemii prowadziliśmy intensywną współpracę z ukraińskimi szpitalami psychiatrycznymi we Lwowie (Kulparków) i w miejscowości Zakład. Z Kulparkowem łączy nas historia – przed wojną mieliśmy nawet wspólną dyrekcję.

W ostatnich latach prowadziliśmy projekt edukacyjny na rzecz rozwoju terapii zajęciowej i rehabilitacji w szpitalach na Ukrainie, co roku grupy ukraińskie przyjeżdżały do Szpitala Babińskiego a nasi pracownicy jeździli do Lwowa i Zakładu. Spotkaliśmy tam wielu życzliwych i serdecznych ludzi, mamy tam Przyjaciół. Czekaliśmy na koniec pandemii, aby wrócić do projektu i wzajemnych wymian…

Myślami jesteśmy z Wami!??

 

Szpital Babińskiego wraz z Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca organizują pomoc dla ofiar i ludzi dotkniętych wojną na Ukrainie.

Dołącz do nas! Wesprzyj nasze działania poprzez: – zbieramy: materiały opatrunkowe, koce, pościel, śpiwory, karimaty, środki higieny osobistej.

Miejsce zbiórki: Budynek nr 14 Centrum Terapii (przy rondzie głównym Szpitala) w godz. 9 – 14 w dni powszednie.

Tel: (12) 65 24 466 lub 467

Możesz nas też wesprzeć finansowo przekazując darowiznę pieniężną na nr konta Fundacji Deca: 22 1240 4432 1111 0000 4736 1119 – z dopiskiem “Ukraina”.

Pomagajmy!! Bądźmy razem!

O szczegółach zbiórki będziemy informować w kolejnych postach i wpisach . https://www.facebook.com/szpitalbabinskiego/, www.babinski.pl

 

Skip to content