KIERMASZ WIELKANOCNY W SZPITALU KLINICZNYM IM. DR. J.  BABIŃSKIEGO W KRAKOWIE

KIERMASZ WIELKANOCNY W SZPITALU KLINICZNYM IM. DR. J.  BABIŃSKIEGO W KRAKOWIE

 

Terapeuci zajęciowi i Pacjenci Szpitala Babińskiego zapraszają do Centrum Terapii na Kiermasz Wielkanocny. Kiermasze świąteczne organizowane są kilka razy w roku i jest to jedyna okazja, aby oglądać i kupować prace wykonane przez pacjentów w pracowniach terapii zajęciowej wszystkich oddziałów Szpitala Babińskiego oraz w pracowniach specjalistycznych Centrum Terapii: garncarskiej, florystycznej i sztuki użytkowej. Wszystkie oferowane przedmioty są wykonane ręcznie w ramach zajęć terapeutycznych. Będzie można kupić kartki świąteczne, ozdobne jajka, baranki, zajączki, palmy wielkanocne, kompozycje kwiatowe i różne piękne, oryginalne drobiazgi, które ozdobią stoły i koszyki do święcenia.

Kiermasz czynny jest od 4 do 8 kwietnia w godzinach od 8.00 do 15.30 (w piątek do godziny 13.00). Stoiska będą usytuowane w Centrum Terapii – budynek nr 14 (ul. Babińskiego 29 w Krakowie, przy rondzie głównym). Serdecznie zapraszamy na zakupy, dochód zasili pracownie terapeutyczne Szpitala, gdzie powstają wszystkie piękne rzeczy, które można kupić na naszym Kiermaszu.

Z uwagi na trwającą epidemię i to, że jesteśmy jednostką medyczną prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie maseczek i dystansu.

 

Skip to content