Dar od firmy MIELE dla Szpitala Babińskiego

Dar  od firmy MIELE dla Szpitala

W ramach działań związanych ze spieraniem walki z Koronawirusem i poprawy komfortu pracy personelu medycznego FIRMA MIELE przekazała Izbie Przyjęć naszego Szpitala pralkę automatyczną wartości 7.000 zł. Bardzo za to wsparcie dziękujemy.

W trudnym dla wszystkich czasie szczególne znaczenie mają dla nas, przekazywane z odruchu serca, dary i wyrazy wsparcia. Taki sprzęt jak przekazana przez Firmę MIELE pralka automatyczna  umacniają nasze poczucie bezpieczeństwa, bo przecież wszyscy boimy się zakażenia, nie tylko siebie i naszych pacjentów, ale też naszych bliskich i kolegów. Dziękujemy za to świadomi, że i nasi Darczyńcy pełni są niepokoju o siebie i los swoich bliskich, a także swoich  przedsiębiorstw.

To wsparcie jest dla nas bezcenne, bo oprócz konkretnego wymiaru, pomagającego nam w codziennej pracy, umacnia nas w wierze w dobro, w ludzką życzliwość i solidarność, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy w czasach tej wielkiej  niepewności, z jaką przychodzi nam się mierzyć.

Z serca dziękujemy i życzymy zdrowia, nadziei, a także odnajdywania radości, płynącej z poczucia, że czynicie Państwo dobro. Nazwę Firmy i informacje o przekazanych darach z wielką radością i wdzięcznością umieszczamy na naszej stronie internetowej i na Facebooku Szpitala.

 

                

Skip to content